Geodetická kancelář, která měří cokoliv...O nás

Geodetická kancelář AZIMUT byla založena Ing. Jiřím Blábolem jako OSVČ počátkem roku 1997. V následujících letech se geodetická kancelář na trhu prosadila a začala se velmi rychle rozšiřovat, došlo tedy k transformaci firmy na společnost s ručením omezeným. Tak vznikla v květnu roku 2004 společnost AZIMUT CZ s.r.o. 

Naším hlavním oborem vždy byla a je geodézie, a to v jejím nejširším pojetí. V roce 2009 se akvizicí firmy SFP s.r.o. rozšířilo portfolio našich služeb o fotogrammetrické práce. V těchto oblastech tedy našim zákazníkům zaručujeme komplexní specializované služby. Mohou se na nás spolehnout při realizaci svých projektů, a to od záměru něco vybudovat až po kolaudaci hotového díla. Mimo tuto hlavní činnost se též zabýváme vývojem vlastního software na bázi webových aplikací pro řízení podniku ISA a geografického informačního systému GISA . Další službou naší společnosti je prodej geodetických přístrojů od švýcarského výrobce Leica. Zde se specializujeme především na prodej stavebních měřících přístrojů.

Geodetická kancelář AZIMUT CZ s.r.o. disponuje kolektivem více jak třiceti stabilních a zkušených pracovníků, kteří v kombinaci s moderní měřící a výpočetní technikou dokáží zaměřit vše, co si jen dovedete představit. Od stromků ve Vašem sadu až po usazování lisů v továrních halách. Od mapky Vaší zahrádky po technickou mapu města. Od geometrického plánu rodinného domku až po tvorbu katastrální mapy. 

Chcete-li se dozvědět více o projektech, na kterých jsme se podíleli nebo na kterých právě pracujeme, zavítejte do sekce Reference. 

Od roku 2009 vznikla holdingová skupina AZIMUT.

 

 


 
created by NetSystems
GEODETICKÁ KANCELÁŘ: AZIMUT CZ s.r.o., Hrdlořezská 31, č.p.21, Praha 9 ,190 00
tel/GSM: 603 871 293, email: info@azimut.cz